+421 911 150 300     |     02 / 55 57 35 95    

Alej Hrušov

PREČO INVESTOVAŤ DO POZEMKU V KALINKOVE
HODNOTA, KTORÁ SA NESTRATÍ
POSLEDNÉ VOĽNÉ POZEMKY

Lokalita

ALEJ HRUŠOV sa nachádza v pokojnej obci Kalinkovo vzdialenej od Bratislavy len 10 km a 3 km od Dunajskej Lužnej. Pozemky sú zo severnej strany pripojené na novú štvrť Kalinkovo 1, z východnej strany sú ohraničené štátnou cestou Kalinkovo – Hamuliakovo a zo západnej strany hornožitnoostrovnou hrádzou.

Občianska vybavenosť

Obec Kalinkovo ponúka výbornú občiansku vybavenosť . Nachádza sa tu obecný úrad, potraviny, pošta, materská a základná škola, ambulancie všeobecného lekára pre dospelých, dorast a deti. Priaznivcov športu poteší futbalový štadión, ihrisko s umelým trávnikom, plážový volejbal a detské ihrisko.

Voľnočasové aktivity

Nájdete tu všestranné možnosti aktívneho oddychu v prírode. Svojou polohou je to priam ideálne miesto na športové aktivity: beh, korčuľovanie alebo bicyklovanie. Za futbalovým štadiónom je rozľahlý rybník s možnosťou rybárčenia alebo korčuľovania v zimnom období, zároveň si môžete vychutnať nádherné vychádzky s východom alebo západom slnka. Neďaleko sa nachádza aj najmodernejší športový rezort na Slovensku - X-bionic sphere® Čilistov, ktorý poskytuje tie najdokonalejšie možnosti športového vyžitia pre rodiny.

  Lokalita